Wiadomości

Policjanci wspierają podopiecznych hospicjum

Data publikacji 24.12.2018

Tyscy policjanci zorganizowali zbiórkę pieniędzy, które przeznaczyli na zakup prezentów dla podopiecznych z Centrum Opieki Dziennej i Hospicjum dla Dzieci w Tychach. Do zbiórki włączyły się także związki zawodowe policjantów, dzięki czemu możliwy był zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Wszystkim podopiecznym „Świetlikowa” życzymy dużo radości, miłości i przede wszystkim zdrowia.

Tyscy policjanci ze swoim komendantem, insp. Andrzejem Trzcińskim na czele, przekazali paczki świąteczne podopiecznych hospicjum. To właśnie w ten wyjątkowy czas, jakim są Święta Bożego Narodzenia mundurowi postanowili wesprzeć podopiecznych z Centrum Opieki Dziennej i Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo” w Tychach. „Małe Świetliki” bardziej niż pozostałe dzieci potrzebują ciepła, zabawy, nauki, rehabilitacji i przede wszystkim miłości. Rodzice oraz opiekunowie placówki wkładają dużo siły i mnóstwo serca w codzienną terapię i rehabilitację.

Policjanci zorganizowali zbiórkę, którą wsparł także Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów. Łącznie za kwotę blisko 2 tys. złotych policjanci zakupili dzieciom przedmioty do użytku dziennego, żywność, zabawki, a także maty masujące pomocne w rehabilitacji dzieci.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Wszystkim podopiecznym „Świetlikowa” życzymy dużo radości, miłości i przede wszystkim zdrowia.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 21.17 MB)

Powrót na górę strony