Wiadomości

Występ policyjnej orkiestry w Kuźni Raciborskiej

Data publikacji 23.02.2018

Orkiestra Reprezentacyjna Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach wystąpiła w Kuźni Raciborskiej. Występ odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji. Wśród wielu zaproszonych gości nie zabrakło Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu insp. Łukasza Krebsa.

Koncert odbył się wczoraj wieczorem w Sali Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej. Wśród wielu gości obecnych podczas tego wyjątkowego wieczoru był także Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu insp. Łukasz Krebs oraz komendant kuźniańskiego komisariatu asp. szt. Henryk Linek z rodziną. Swoją obecnością zaszczycili także przedstawiciele władz lokalnego samorządu i służb mundurowych oraz mieszkańcy. Podczas występu orkiestra zagrała kilkanaście utworów, w trakcie których swój popis dali poszczególni członkowie zespołu. Następnie przyszedł czas na pierwszą niespodziankę, a był nią film pt. "50 twarzy Henryka Linka", który odchodzi na zasłużoną emeryturę. Tuż po nim, władze samorządowe i osoby, które przez lata współpracowały z komendantem Linkiem, podziękowały za wieloletnią współpracę. Słowa uznania i podziękowania padły również z ust insp. Łukasza Krebsa, który był wdzięczny za świetną współpracę i zapewnione bezpieczeństwo na terenie gminy Kuźnia Raciborska i Nędza. Na zakończenie na scenie pojawiło się trio "Appassionato”, w składzie którego grają córki-bliźniaczki komendanta Linka. Ponadto, w przerwach pomiędzy występami artystów, swoim dowcipem, wieczór umilił Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji Michał Fita.

W imieniu wszystkich policjantów i pracowników policji w Raciborzu jeszcze raz dziękujemy Panu Komendantowi Henrykowi Linkowi za wspólną służbę i życzymy, aby czas emerytury pozwolił na realizację wszystkich zamierzeń i planów osobistych.

Zdjęcia : Nowiny.pl

Powrót na górę strony