Wiadomości

Policjanci odzyskali samochody o wartości 180 tysięcy zł

Data publikacji 18.01.2018

Śledczy z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą w Bielsku-Białej odzyskali samochody warte 180 tys. zł. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który na terenie firmy transportowej przechowywał dwa przywłaszczone pojazdy. Policjanci ustalili też miejsce pobytu poszukiwanego 29-latka, który jest podejrzewany o przywłaszczenie dwóch kolejnych aut.

Śledczy zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej uzyskali informację, z której wynikało, że na parkingu jednej z firm na terenie miasta znajdują się dwie skody - octavia i superb, które zostały przywłaszczone. Policjanci wkroczyli na teren firmy i odzyskali te pojazdy.

Dalsze czynności prowadzone w tej sprawie doprowadziły do odzyskania dwóch kolejnych samochodów marki Citroen Nemo oraz Renault Espace. Śledczy odnaleźli je na jednej z prywatnych posesji w Grodźcu. Ustalili też miejsce pobytu poszukiwanego przez policję 29-latka, który jest podejrzewany o przywłaszczenie tych pojazdów. Wkrótce o jego losie zdecyduje prokurator. Grozi mu do 8 lat za więzienia.

Film Policjanci odzyskali samochody o wartości 180 tysięcy zł

Pobierz plik Policjanci odzyskali samochody o wartości 180 tysięcy zł (format mp4 - rozmiar 9.92 MB)

Powrót na górę strony