Wiadomości

Policyjne zabezpieczenie meczu

Data publikacji 23.08.2017

Blisko 250 policjantów zabezpieczało mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzia i Ruchu Chorzów. Na trybunach zasiadło blisko 8 tysięcy kibiców. Mundurowi strzegli bezpieczeństwa nie tylko wokół stadionu i na trasach dojazdowych, ale w całym mieście. Podczas zabezpieczenia tego spotkania nie doszło do poważniejszych incydentów, ani też zakłócenia spokoju.

Wczoraj na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej rozegrany został pierwszoligowy mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzia i Ruchu Chorzów. Na trybunach zasiadło prawie 8 tysięcy osób.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców i kibiców czuwało blisko 250 policjantów z Bielska-Białej, Cieszyna, Żywca, bielskiego i katowickiego oddziału prewencji oraz policyjni spottersi. Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni w całym mieście. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice widowiska sportowego. Policjanci dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Spotkanie przebiegało spokojnie. Nie doszło do poważniejszych incydentów czy zakłócenia spokoju.

Film Policyjne zabezpieczenie meczu

Pobierz plik Policyjne zabezpieczenie meczu (format mp4 - rozmiar 15.21 MB)

Powrót na górę strony