Wiadomości

Promocja Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa na katowickim SPODKU

Data publikacji 06.04.2017

Kolejny raz informacja o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa została zaprezentowana w przestrzeni publicznej Katowic. Dzięki inicjatywie policjantów z komendy miejskiej w Katowicach, informacja promująca tą aplikację wyświetlana jest na olbrzymim telebimie, umieszczonym na legendarnym katowickim SPODKU.

Dzięki umiejscowieniu wielkiej tablicy multimedialnej w centralnym punkcie miasta – miejscu, gdzie przecinają się drogi podróży mieszkańców całego regionu i gdzie w każdy prawie w każdy weekend tysiące osób korzystają z oferty kulturalno-rozrywkowej - możliwym stała się doskonała forma promocji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Do końca kwietnia informacja o aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i sposobach jej wykorzystania, jest dostępna dla każdego, kto znajdzie się w pobliżu katowickiego Spodka. W ten właśnie sposób po raz kolejny przekonujemy mieszkańców Katowic i regionu o realnej możliwości ich współdziałania z Policją na rzecz szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Zapraszamy wszystkich, dla których istotnym jest bezpieczeństwo, do odpowiedzialnego korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy z nas może dzięki tej aplikacji przekazać informację o niepokojącym go zjawisku czy zdarzeniach. Zapewniamy, że każde zgłoszenie lokalizowane w przestrzeni miasta jest weryfikowane przez policjantów. Należy jednak zaznaczyć, że aplikacja nie służy do zgłaszania pilnej interwencji Policji. W tego rodzaju przypadkach należy korzystać z powszechnie znanych numerów alarmowych 112 i 997.

CHCESZ WIEDZIEĆ CZY W TWOJEJ OKOLICY JEST BEZPIECZNIE?

MOŻESZ MIEĆ NA TO WPŁYW?

REAGUJ I INFORMUJ NAS O ZAGROŻENIACH!  

Powrót na górę strony