Wiadomości

Ogłaszamy konkurs: „Sznupek radzi, jak zimą bezpiecznie się bawić”

Data publikacji 12.01.2017

Wojewoda Śląski wraz z Komendantem Wojewódzkim Policji w Katowicach, Śląskim Kuratorem Oświaty i Śląskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym ogłaszają konkurs plastyczny pod nazwą „Sznupek radzi, jak zimą bezpiecznie się bawić”. Konkurs, zorganizowany w związku z akcją „Bezpieczne ferie 2017” w województwie śląskim, skierowany jest do uczniów klas od IV do VI szkół podstawowych oraz gimnazjalistów.

Konkurs ma na celu podniesienie świadomości dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznych zachowań podczas zimowego wypoczynku, promowanie zasad bezpiecznego korzystania ze stoków narciarskich, w tym jazdy w kaskach, kształtowanie umiejętności oceny i wyboru miejsc bezpiecznych do zimowych zabaw i rekreacji oraz rozwijanie kreatywności i umiejętności wyrażania myśli i uczuć w formie plastycznej.

Prace konkursowe należy przesłać do dnia 27 lutego 2017 r. na adres:

 

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach

ul. Jagiellońska 25 40-032 Katowice

Oceny prac oraz wytypowania zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych dokona jury, w skład którego wejdą przedstawiciele organizatorów konkursu. Ogłoszenia wyników można się spodziewać do 10 marca 2017 r.

Na stronie Śląskiego Urządu Wojewódzkiego znajduje się regulamin konkursu.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Powrót na górę strony