Wiadomości

Nożownik w rękach policjantów

Data publikacji 08.09.2016

Policjanci z Katowic zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który podczas bójki zranił nożem dwóch innych mężczyzn. Ranni w stanie ciężkim trafili do szpitala. W tej sprawie zatrzymanych jest do wyjaśnienia również dwóch innych uczestników tego zdarzenia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, wczoraj około 22.00 na ulicy Francuskiej w Katowicach, doszło do sprzeczki pomiędzy 5 młodymi mężczyznami. Kłótnia przerodziła się w bójkę, w trakcie której jeden z jej uczestników ranił nożem dwóch mężczyzn. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Po otrzymaniu informacji, na miejsce natychmiast pojechali policjanci oraz pogotowie ratunkowe. Ranni mężczyźni w stanie ciężkim trafili do szpitala.

Policjanci zatrzymali do wyjaśnienia dwóch uczestników bójki. Śledczy bardzo szybko ustalili dane osobowe trzeciego, który posłużył się nożem i rozpoczęli jego poszukiwania. Dzisiaj rano na ulicy Barbary katowiccy wywiadowcy zatrzymali 26-latka. Został on doprowadzony do Komendy Miejskiej Policji w Katowicach, gdzie wykonywane są z nim czynności procesowe. Jak się okazało mężczyzna był poszukiwany 5 listami gończymi. 

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że przyczyną bójki był konflikt pomiędzy jej dwoma uczestnikami dotyczący relacji damsko - męskich. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia. 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 3.72 MB)

Powrót na górę strony