Wiadomości

Turniej Par Patrolowych PATROL ROKU 2016

Data publikacji 21.06.2016

Rozpoczęły się wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji „Turniej Par Patrolowych PATROL ROKU 2016”. W szranki stanęło 38 par patrolowych, reprezentujących wszystkie jednostki naszego garnizonu. Najlepsi pojadą na finał ogólnopolski, który odbędzie się we wrześniu br. w Słupsku.

76 policjantów, na co dzień patrolujących nasze ulice, stanęło do rywalizacji w rozgrywanym w obiektach katowickiej szkoły policji turnieju par patrolowych. Reprezentanci wszystkich komend miejskich i powiatowych oraz oddziału i samodzielnych pododdziałów prewencji z Częstochowy i Bielska- Białej, rywalizują w czterech konkurencjach.  Dzisiaj policjanci konkurowali  na policyjnym torze przeszkód i oraz  technikach obezwładniania.  Jutro stróże prawa sprawdzą się w strzelaniu oraz będą rozwiązywali test wiedzy. 
Zwycięzcy turnieju otrzymają puchary oraz nagrody, będą także reprezentować nasz garnizon na zawodach ogólnopolskich, które odbędą się we wrześniu br. Szkole Policji w Słupsku.

Serdecznie zapraszamy, jutro o godz.14.00 do Szkoły Policji w Katowicach, przedstawicieli zainteresowanych Redakcji, wraz z operatorami i fotoreporterami.

 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 22.22 MB)

Powrót na górę strony