Dzień Matki z żorską drogówką - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

Dzień Matki z żorską drogówką

Data publikacji 27.05.2016

Mamo zwolnij, zapnij pasy ... bezpiecznie dojedź do celu! To hasła jakie przyświecały wielu kontrolom drogowym prowadzonym przez mundurowych z Żor. Z okazji "Dnia Matki" policjanci przypominali o bezpieczeństwie kobiet w podróży i apelowali o przestrzeganie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Mamy za kierownicą, ale także te występujące w roli pasażerów, czy ich pociechy od mundurowych otrzymały pamiątkowe gadżety, które ufundował żorski magistrat.

Z okazji obchodzonego "Dnia Matki" policjanci z żorskiej drogówki postanowili w nietypowy sposób zaznaczyć, jak ważne jest bezpieczeństwo kobiet w czasie podróży samochodem. Wiele z kontrolowanych pań na co dzień, obok innych społecznych ról, pełni i tę najważniejszą - rolę matki.

Dlatego też, nie tylko w trosce o ich bezpieczeństwo, ale i z uwagi na oczekujące w domu na ich powrót pociechy apelowali o bezpieczne zachowania za kierownicą.

Policjanci przypominali, że przestrzeganie dozwolonej prędkości, zapinanie pasów, ostrożność i rozwaga to elementy gwarantujące bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Szczególnie o takie postawy apelowali do podróżujących zarówno w roli kierowców, jak i pasażerów pań. Do nietypowych życzeń z okazji "Dnia Matki" przyłączył się również żorski magistrat, który ufundował pamiątkowe gadżety dla mam i podróżujących z nimi dzieci.

  • Dzień Matki z zorską drogówką
  • Dzień Matki z zorską drogówką
  • Dzień Matki z zorską drogówką
  • Dzień Matki z zorską drogówką
  • Dzień Matki z zorską drogówką
  • Dzień Matki z zorską drogówką
Ładowanie odtwarzacza...