Wiadomości

Pies pogryzł dziewczynkę

Data publikacji 19.04.2016

Zabrzańscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj na ulicy Wajzera w Zabrzu. Pies zaatakował i pogryzł dziecko. Dziewczynka z obrażeniami twarzy została przewieziona do szpitala, gdzie przeszła operację. Właścicielka psa odpowie za niewłaściwy nadzór nad zwierzęciem i spowodowanie obrażeń ciała dziecka.

Wczoraj na ulicy Wajzera w Zabrzu 11-letnia dziewczynka została pogryziona przez psa. Dziecko doznało obrażeń twarzy. Przewieziono ją do zabrzańskiego szpitala, gdzie od razu trafiła na blok operacyjny. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że spacerując ulicą dziewczynka chciała najprawdopodobniej pogłaskać psa. W pewnym momencie pies zaatakował dziewczynkę i ugryzł ją m.in. w brodę. Policjanci ustalili właściciela. Jest nim 39-letnia mieszkanka ulicy na której doszło do zdarzenia. Czynności w tej sprawie trwają. Właścicielka psa odpowie za niewłaściwy nadzór nad zwierzęciem i spowodowanie obrażeń ciała u dziecka.

Powrót na górę strony