Zapraszamy na uroczyste otwarcie Komisariatu Policji w Krzyżanowicach - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

Zapraszamy na uroczyste otwarcie Komisariatu Policji w Krzyżanowicach

Data publikacji 24.09.2015

Dzisiaj o 12.00 odbędzie się uroczyste otwarcie Komisariatu Policji w Krzyżanowicach przy ulicy Tworkowskiej 10. Budynek został właśnie wyremontowany i przeszedł proces termomodernizacji. Serdecznie zapraszamy dziennikarzy wraz z fotoreporterami.

W październiku  2013 roku rozpoczęły się prace remontowe budynku komisariatu. Obejmowały one między innymi termoizolację piwnic, ocieplanie całego budynku, wymianę stolarki okiennej i drzwi zewnętrznych, wymianę instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej. Remont przeszła również strefa wejściowa komisariatu.  Remont krzyżanowickiego komisariatu był wykonany zgodnie z Programem Standaryzacji Komend i Komisariatów Policji.  Takiej inwestycji budynek nie przechodził od początku swojego funkcjonowania.

Uroczystość otwarcia Komisariatu Policji w Krzyżanowicach po termomodernizacji budynku rozpocznie się dzisiaj o 12.00. Serdecznie zapraszamy dziennikarzy wraz z fotoreporterami.

Jednocześnie informujemy, że w związku z uroczystościami od 11.00 do 13.00 ulica  Dworcowa od skrzyżowania z ulicą 1-go Maja do DK 45 zostanie wyłączona z ruchu. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.