Zakończyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Piłce Siatkowej - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

Zakończyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Piłce Siatkowej

Data publikacji 02.05.2015

30 kwietnia br. w Oddziale Prewencji Policji w Katowicach przy ul. Koszarowej zakończyły się czterodniowe Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Piłce Siatkowej. Zwyciężyła reprezentacja Oddziału Prewencji Policji w Katowicach. W zawodach uczestniczyło 17 drużyn reprezentujących jednostki naszego garnizonu oraz Szkołę Policji w Katowicach. Imprezę zorganizował Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Katowicach, a patronat nad nią objął Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Jarosław Szymczyk.

Dyplomy i medale zwycięskim drużynom wręczył Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk wraz z Naczelnikiem Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach mł. insp. Mirosławem Kolasą, a także z Zastępcami Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Katowicach mł. insp. Tomaszem Ziółkowskim oraz mł.insp. Arturem Maliszewskim.

Końcowa klasyfikacja zawodów przedstawia się następująco:

I miejsce – reprezentacja Oddziału Prewencji Policji w Katowicach,

II miejsce – reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach,

III miejsce – reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej,

IV miejsce – reprezentacja Szkoły Policji w Katowicach.

Wszystkie rozgrywki przebiegały w duchu sportowej rywalizacji i zasad fair play. Nie pozostaje zatem nic innego, jak pogratulować zwycięzcom i zaprosić wszystkich chętnych na kolejne mistrzostwa w piłce siatkowej, które odbędą się już za rok.