Wiadomości

Policjant udaremnił napad na kantor

Data publikacji 26.11.2014

Wczoraj w Gołkowicach doszło do napadu na kantor. Trzej mężczyźni przy użyciu pałek sterroryzowali obsługę placówki, żądając wydania gotówki. Pewnie dopięli by swego, gdyby nie dzielnicowy Komisariatu Policji w Gorzycach, który w porę pokrzyżował im szyki.

Do zdarzenia doszło wczoraj około 15.30. Do kantoru w Gołkowicach przy ul. Celnej wtargnęli dwaj mężczyźni w kominiarkach. Trzeci ze sprawców oczekiwał na nich w samochodzie. Napastnicy, używając pałek, sterroryzowali obsługę placówki i zażądali wydania pieniędzy. Zdarzenie to zauważył wykonujący w pobliżu obchód dzielnicowy Komisariatu Policji w Gorzycach. Spłoszeni sprawcy odjechali z miejsca zdarzenia samochodem marki Audi A3, trzydrzwiowym, starego typu w kolorze srebrnym. Nikt z obsługi nie odniósł żadnych obrażeń.

Apelujemy o kontakt wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje w tej sprawie. Prosimy również kierujących, którzy wczoraj pomiędzy 15.20 a 16.00 poruszali się drogami Gołkowic, Jastrzębia Zdroju, Zebrzydowic, posiadających rejestratory jazdy, o przejrzenie zapisów tych urządzeń pod kątem utrwalenia poszukiwanego samochodu sprawców.

Na sygnały w tej sprawie oczekujemy pod nr tel.: 798-032-376, (32) 453-7255. Można również dzwonić na alarmowy nr Policji – 997.

Zapewniamy anonimowość.

 

Powrót na górę strony