Strona używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Wiadomości

Stalowa belka przebiła dach supermarketu

Data publikacji 19.08.2014

Śledczy wyjaśniają okoliczności wczorajszego zdarzenia, do którego doszło na terenie budowy hotelu w Mikołowie. Podczas prac montażowych z dachu budynku spadła stalowa belka, która przebijając dach sąsiedniego supermarketu, spadła na halę sprzedaży.

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło na terenie budowy hotelu na ul. Młyńskiej w Mikołowie. Podczas prac montażowych z dachu budynku spadła stalowa belka, która przebiła dach sąsiadującego z hotelem supermarketu i upadła na halę sprzedaży. Ze wstępnych informacji wynika, że nikt nie odniósł obrażeń. W tej sprawie został zatrzymany 41-latek kierujący robotami budowlanymi. Śledztwo prowadzone jest przez mikołowską prokuraturę w kierunku nieumyślnego sprowadzenia zdarzenia, zagrażającego życiu i zdrowiu wielu ludzi. Za to przestępstwo może grozić nawet 5 lat więzienia.

Wczytywanie pliku Odtwarzacz wideo.
Aktualny czas 0:00
Czas trwania -:-
Załadowany: 0%
Typ strumienia NA ŻYWO
Pozostały czas -:-
 
1x
    • Rozdziały
    • Opisy wyłączone, zaznaczone
    • Napisy wyłączone, zaznaczone

      Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 18.52 MB)

      Powrót na górę strony