"Wkraczasz w dorosłość - wybieraj". Ogłaszamy dwa konkursy - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

"Wkraczasz w dorosłość - wybieraj". Ogłaszamy dwa konkursy

Data publikacji 27.11.2016

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, w związku z prowadzoną kampanią społeczną „WKRACZASZ w DOROSŁOŚĆ WYBIERAJ” ogłasza dwa konkursy. Konkurs fotograficzny dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz konkurs filmowy dla uczniów wszystkich typów szkół ponadgimnazjalnych. Zapraszamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciu!

Chcemy zachęcić młodych ludzi aby podzielili się ze swoimi rówieśnikami oraz dorosłymi swoimi pomysłami na to, jak zdrowo i aktywnie spędzać czas. Czas wolny od środków psychoaktywnych oraz używek. O tym, jak wiele w życiu trudnych wyborów trzeba dokonać i jaki wpływ mają one na dalsze życie młodych ludzi w życiu dorosłym.

Na autorów najlepszych, najbardziej pomysłowych i ciekawych prac czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Współorganizatorami konkursów są Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego, Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach.

Jednocześnie chcieliśmy zaprezentować spot kampanii „WKRACZASZ w DOROSŁOŚĆ WYBIERAJ”. Spot zainaugurował konferencję „Uzależnienia drogą do(ni)kąd”, która była jednym z elementów całego projektu. W tym miejscu chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować Panu Sławomirowi Szmalowi, który zgodził się wesprzeć kampanię i został jej ambasadorem oraz wszystkim, którzy przyczynili się do jej realizacji.

Ładowanie odtwarzacza...

Pliki do pobrania