Komendanci Wojewódzcy Policji w Katowicach od 1990 roku - Policja Śląska

Komendanci Wojewódzcy Policji w Katowicach od 1990 roku

  • nadinsp. Krzysztof Justyński

    od 19.05.2016
  • nadinsp. Jarosław Szymczyk

    20.02.2015 - 12.04.2016
  • nadinsp. Krzysztof Jarosz

    24.05.2013 - 19.02.2015
  • nadinsp. Dariusz Działo

    9.02.2012 - 21.04.2013
  • nadinsp. Dariusz Biel

    9.04.2008 - 8.02.2012
  • mł. insp. Zbigniew Stawarz

    14.09.2007 - 9.04.2008
  • insp. Arkadiusz Pawełczyk

    8.01.2007 - 20.08.2007
  • nadinsp. Kazimierz Szwajcowski

    7.11.2003 - 30.08.2006
  • nadinsp. Eugeniusz Szczerbak

    15.11.2002 - 29.10.2003
  • nadinsp. Mieczysław Kluk

    16.03.1998 - 16.10.2002
  • insp. Jan Michna

    18.12.1997 - 02.02.1998
  • mł. insp. Ryszard Mastalerz

    29.10.1992 - 17.12.1997
  • nadkom. Tadeusz Żelasko

    1.08.1991 - 7.10.1992
  • podinsp. Roman Hula

    13.06.1990 - 22.07.1991