Wiadomości

Nie pozwól, by Twoim zachowaniem na drodze kierowała głupota

Data publikacji 26.06.2020

Prezentujemy kolejny materiał filmowy z kampanii "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”. Dzisiaj niebezpieczne zachowania na drodze komentuje Jarosław Juszkiewicz – znany doskonale chyba wszystkim kierowcom w Polsce, którzy korzystają z popularnej nawigacji. Liczymy na dalsze udostępnianie prezentowanych filmów z nadzieją, że głos znanej osoby utkwi w pamięci odbiorcy i wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

"Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka” – to kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe. Gośćmi specjalnymi podczas inauguracji kampanii byli rajdowcy Kajetan Kajetanowicz i Maciej Giemza. Niebezpiecznym zachowaniom kierowców na drodze przyjrzał się tym razem dziennikarz Radia Katowice i lektor – Jarosław Juszkiewicz. Rozpoznawanym chyba w całym kraju głosem, który kojarzymy z jednej z najpopularnijeszych nawigacji, komentuje film, przedstawiający wykroczenie popełnione przez kierowcę samochodu marki Opel, który wyprzedzając na podwójnej linii ciągłej, omal nie doprowadza do zderzenia czołowego z innymi, prawidłowo poruszającymi się autami... 

Zachęcamy do obejrzenia filmu i liczymy na ich dalsze udostępnianie z nadzieją, że komentarz znanej osoby, dotyczący nagannego zachowania kierowcy, utkwi w pamięci odbiorcy na tyle, że w przyszłości on sam powstrzyma się od manewrów, które pomimo pozornego przekonania, że przyspieszą nieco dotarcie do celu, w rzeczywistości powodują bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa na drodze.

 

Powrót na górę strony