Wiadomości

Konkurs na najlepiej zorganizowany wypoczynek letni – „Wakacje: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie”

Data publikacji 26.06.2019

Ruszył konkurs na najlepiej zorganizowany letni wypoczynek odbywający się w miejscu zamieszkania. Wydarzenie odbywa się pod hasłem „Wakacje: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie”. Celem konkursu jest promowanie działań na rzecz edukacji dzieci i młodzieży w zakresie zdrowych i bezpiecznych sposobów spędzania czasu wolnego w miejscu zamieszkania.

Ruszył konkurs na najlepiej zorganizowany letni wypoczynek odbywający się w miejscu zamieszkania. Konkurs dla organizatorów wypoczynku letniego dzieci i młodzieży w miejscu zamieszkania, pod nazwą: „Wakacje: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie” organizowany jest przez: 

Wojewodę Śląskiego
Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach
Śląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego
Śląskiego Kuratora Oświaty. 

Konkurs trwa od 19 czerwca do 9 września 2019 r. Ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych mija 9 września 2019 r. (decyduje data wpływu do WSSE w Katowicach). Żeby wziąć udział w konkursie należy przesłać do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach reportaż w formie prezentacji multimedialnej, przedstawiający zrealizowany w okresie wakacyjnym, nieodpłatny wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Szczegóły dotyczące przedmiotu i zakresu konkursu znajdują się w regulaminie. Inicjatywa ma na celu promocję działań edukacyjnych na rzecz najmłodszych w zakresie zdrowych i bezpiecznych sposób spędzania wolnego czasu w miejscu zamieszkania.

Pliki do pobrania