Jastrzębscy policjanci na podium! - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

Jastrzębscy policjanci na podium!

Data publikacji 04.12.2018

Policjanci z jastrzębskiej komendy wzięli udział w XI Turnieju Siatkarskim o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego w Jastrzębiu–Zdroju oraz Przewodniczącego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa. W ostatecznych rozgrywkach stanęli na podium zdobywając drugie miejsce. Puchar wręczył policjantom Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju - mł. insp. Mirosław Jordan. Celem imprezy było promowanie czynnego i zdrowego stylu życia.

Rozgrywki odbyły się na terenie Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju. Celem imprezy było promowanie czynnego i zdrowego stylu życia wśród funkcjonariuszy służb mundurowych. W turnieju udział wzięły drużyny z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu–Zdroju, Zakładu Karnego w Jastrzębiu–Zdroju, Zakładu Karnego w Herbach, Zakładu Karnego w Cieszynie, Zakładu Karnego w Raciborzu oraz reprezentacja tutejszej jednostki. To już jedenasta edycja tego turnieju i jak co roku rywalizacja była bardzo zaciekła. Policjanci w ostatecznych rozgrywkach zajęli drugie miejsce, a puchar osobiście wręczył Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju - mł. insp. Mirosław Jordan.

Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu – Zdroju reprezentowali: asp. szt. Sylwester Nowacki, asp. szt. Tristan Działyński, asp. szt. Roman Węglorz, sierż. szt. Damian Seruga, sierż. szt. Radosław Kuczera, st. sierż. Mateusz Króliczek, post. Mateusz Świstak.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!