W wypadku zginął policjant na służbie. Cześć jego pamięci! - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

W wypadku zginął policjant na służbie. Cześć jego pamięci!

Data publikacji 13.07.2018

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi - mł. asp. Marka Mieczkowskiego z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie. Policjant zginął w wypadku drogowym podczas pełnienia służby na motocyklu. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia są szczegółowo wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem prokuratora.

Dzisiejszy poranek przyniósł bardzo smutną wiadomość z powiatu chełmińskiego. Na drodze krajowej nr 55, około 7.40 w miejscowości Wabcz, z nieustalonych na tę chwilę przyczyn doszło do wypadku drogowego z udziałem policjanta pełniącego służbę na motocyklu. Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej i podjętej reanimacji, naszego Kolegi nie udało się uratować. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane na miejscu przez policjantów pod nadzorem prokuratora.

Mł. asp. Marek Mieczkowski miał 31 lat. Służbę w Policji rozpoczął 1 lutego 2007 roku. Policjant pozostawił żonę i dwójkę dzieci. Rodzina zmarłego tragicznie funkcjonariusza została objęta opieką psychologa.

To ogromna tragedia i strata, zarówno dla rodziny, jak i Policji.

Cześć Jego pamięci!