Mam talent na bezpieczeństwo - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

Mam talent na bezpieczeństwo

Data publikacji 11.05.2018

Dwa dni trwały obrady jury, związane z oceną prac nadesłanych do konkursu „Mam talent na bezpieczeństwo”. Ze wszystkich zakątków województwa śląskiego, otrzymaliśmy różnego rodzaju prace techniczne, plastyczne, filmy, jaki i zgłoszenia etiud teatralnych.

Od wczoraj trwają prace jury nad oceną nadesłanych przez dzieci i młodzież ze wszystkich zakątków województwa śląskiego, wszelkiego rodzaju inicjatyw, do konkursu „Mam talent na bezpieczeństwo”. Obradom przewodniczyła Pani Dziekan Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Krystyna Doktorowicz, natomiast członkami są przedstawiciele, Kuratorium Oświaty, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Katowicach i TVP3 Katowice. Przegląd prac plastycznych i filmów odbył się stacjonarnie w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach, natomiast etiud teatralnych w Teatrze Żelaznym w Katowicach Piotrowicach.
Biorąc pod uwagę ilość i różnorodność przesłanych prac, która przerosła nasze najśmielsze oczekiwania uznać należy że zainteresowanie tematyką bezpieczeństwa w ruchu drogowym nie jest obca przedszkolakom i uczniom co niewątpliwie uznać należy za sukces.

Ładowanie odtwarzacza...