Wiadomości

Policjanci z samochodówki zatrzymali dwóch poszukiwanych listami gończymi

Data publikacji 21.06.2014

Policjanci z Katowic zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. Podczas kontroli bmw, którym przyjechali na parking na osiedlu Tysiąclecia, okazało się, że kierowca i jego pasażer są poszukiwani. Jeden nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego, a drugi Europejskim Nakazem Aresztowania.

W piątek policjanci patrolujący osiedle Tysiąclecia zauważyli stojące na parkingu bmw. W środku siedziało dwóch mężczyzn.  Obaj próbowali uniknąć legitymowania, podjąc różne powody. Funkcjonariusze celem zweryfikowania ich danych personalnych wykonali szereg sprawdzeń. Po kilkunastu minutach, widząc stanowczą postawę policjantów i ich determinację w dążeniu do ustalenia ich tożsamości, podali swoje prawdziwe dane. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie informatycznym okazało się, że obaj sa poszukiwani: 36-letni mieszkaniec Myszkowa celem doprowadzenia do aresztu śledczego w Częstochowie w związku z obyciem kary pozbawienia wolności, a 61-letni mieszkaniec Przemyśla Europejskim Nakazem Aresztowania za przestępstwa seksualne i oszustwa.

Zachęcamy Państwa do przeglądania strony POSZUKIWANI. Każda zgłoszona przez Państwa informacja może przyczynić się do zatrzymania poszukiwanych przestępców