Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Katowiccy policjanci w nocy z piątku na sobotę przeprowadzili na terenie miasta akcję „Trzeźwość” której zadaniem było wyeliminowanie pijanych kierowców zagrażających życiu i zdrowiu innym uczestnikom ruchu drogowego.
Dodano: 27.07.2008 Katowice Nietrzeźwi kierujący, Ruch Drogowy -
Policjanci z Katowic zatrzymali pijane małżeństwo opiekujące się noworodkiem. Dziecko trafiło do szpitala rodzice do aresztu.
Dodano: 27.07.2008 Katowice Katastrofy, klęski żywiołowe, Nietrzeźwi opiekunowie -
Cztery osoby zginęły i cztery zostały ranne w trzech wypadkach drogowych zaistniałych minionej doby na drogach naszego województwa.
Dodano: 27.07.2008 KWP w Katowicach Ruch Drogowy, Wypadki śmiertelne -
Sąd aresztował na trzy miesiące zatrzymanego przez policjantów 15-latka. Dzisiaj młody człowiek usłyszał zarzut zabójstwa 52-letniego tyszanina. Z udziałem podejrzanego na miejscu przestępstwa przeprowadzona została wizja lokalna.
Dodano: 27.07.2008 Tychy Przestępczość nieletnich, Zabójstwa