Bożonarodzeniowe Spotkanie - Orkiestra - Policja Śląska

Bożonarodzeniowe Spotkanie

22 grudnia Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji zorganizowała w swojej siedzibie spotkanie opłatkowe, na którym składano sobie życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, jak również nadchodzącego 2018 roku. Na spotkaniu był obecny Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński.

 

               Zaproszonych gości jak zawsze przywitał Kapelmistrz Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach asp. sztab. Waldemar Skotarski, który zabrał głos w imieniu policjantów – muzyków orkiestry i złożył przybyłym świąteczne oraz noworoczne życzenia. Życzenia w imieniu kierownictwa garnizonu śląskiego złożył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński, jak również Naczelnik Wydziału Gabinet Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach podinsp. Gabriela Socha. Zaproszeni zostali również byli przełożeni policyjnych muzyków, emerytowani członkowie orkiestry oraz osoby współpracujące na co dzień z orkiestrą. Po złożeniu życzeń wszyscy usiedli przy stole do świątecznych potraw przygotowanych przez policjantów orkiestry.

               W związku ze zbliżającymi się świętami muzycy orkiestry życzą wszystkim zdrowych, wesołych i spędzonych w ciepłej atmosferze świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze na nadchodzący 2018 rok.