Wiadomości

Turniej o Puchar Komendanta

Data publikacji 24.03.2013

W dniach 22 – 23.03.2013 roku na terenie Gimnazjum w Ożarowicach odbył się turniej piłki nożnej halowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach. Do dwudniowych zmagań przystąpiło 12 zespołów reprezentujących komórki i jednostki organizacyjne tarnogórskiej komendy. Wygrali kryminalni pokonując w finale referat patrolowo-interwencyjny. Trzecie miejsce zajęli dzielnicowi. Puchary i dyplomy wręczył Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach podinsp. Andrzej Wystalski.

W dniach 22 – 23.03.2013 roku na terenie Gimnazjum w Ożarowicach odbył się turniej piłki nożnej halowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach.  Do dwudniowych zmagań przystąpiło 12 zespołów reprezentujących komórki i jednostki organizacyjne tarnogórskiej komendy. Wygrali kryminalni pokonując w finale referat patrolowo-interwencyjny. Trzecie miejsce zajęli dzielnicowi. Puchary i dyplomy wręczył Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach podinsp. Andrzej Wystalski.
Przez dwa dni policjanci z tarnogórskiej komendy rywalizowali ze sobą w rozgrywkach sportowych w halowej piłce nożnej o Puchar Komendanta. Przez dwa dni policjanci w ramach podwyższania swojej sprawności fizycznej rozegrali kilkanaście meczy. Każda komórka organizacyjna i jednostka wystawiła swoją drużynę. Walka o zwycięstwo była zacięta. Poziom gry można ocenić na bardzo wysokim poziomie. Do ścisłego finału weszły trzy drużyny. Trzecie miejsce zajęli dzielnicowi, drugie policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego zaś na podium stanęła drużyna kryminalnych. Komendant wręczył zwycięzcom puchary i dyplomy. Turniej został zorganizowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach oraz Terenowy Zarząd NSZZ Policjantów KPP w Tarnowskich Górach.