Policjanci walczyli o Puchar Komendanta

Data publikacji 14.01.2013

Blisko 50 funkcjonariuszy można było spotkać na stoku w Wiśle. Policjanci wzięli udział w zorganizowanych zawodach narciarskich. W slalomie gigancie funkcjonariusze rywalizowali o Puchar Komendanta Miejskiego w Tychach.

W piątek w Wiśle odbyły się zawody narciarskie o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Tychach. Blisko 50 funkcjonariuszy z tyskiej komendy uczestniczyło w zorganizowanych zawodach, których celem było głównie zwiększenie kondycji fizycznej policjantów. Zawodom towarzyszyła świetna zabawa oraz rywalizacja fair play. Na podium stanęli najlepsi. W kategorii kobiet zwyciężyła st. asp. Anna Furmaniuk, natomiast najlepszym narciarzem okazał się być asp. Wacław Wróbel. Byli i tacy, którzy zwyciężyli w kategorii 40 i więcej lat, i tu najlepszym okazał się mł. Asp. Mariusz Grolik, a tuż za nim stanął zastępca Komendanta Miejskiego w Tychach mł. insp. Roman Wątroba. Szef tyskiej Policji nadkom Michał Łukasik, choć nie stanął na podium, zajął zaszczytne 4 miejsce i bardzo się cieszy ze znakomitej kondycji wszystkich policjantów. Zwycięzcy otrzymali puchar, dyplomy oraz prezenty. W zawodach zostało również wyłonionych kilka osób, min. za dobrą technikę oraz za zajęcie ostatniego miejsca. Ci również zostali wyróżnieni dyplomami oraz pamiątkami z Urzędu Miasta Tychy.  Wygranym bardzo gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów w kolejnych sportowych rywalizacjach.

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 8.14 MB)