Wiadomości

Trzecie miejsce na podium

Data publikacji 20.08.2012

Sztafeta bytomskich policjantów, wywalczyła trzecie miejsce na Sztafetowych Mistrzostwach Bytomia w Pływaniu. Pierwsze miejsce na podium zajęli przedstawiciele bytomskiej straży pożarnej. Zawody odbyły się w piątek, 17 sierpnia o godz. 10.00 na Pływalni Krytej przy ul. Parkowej.

W piątek po raz kolejny, na Pływali Krytej przy ul. Parkowej, odbyły się Sztafetowe Mistrzostwa Bytomia w Pływaniu, których organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu. O miejsce na podium walczyli przedstawiciele jednostek miejskich i służb mundurowych. Rywalizację wygrali strażacy, którym sześciokrotne pokonanie dystansu 50 metrów stylem dowolnym zajęło 3 minuty. Jako drudzy do mety przypłynęli reprezentanci Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bytomiu z czasem 3 minuty 25 sekund. Zadowoleni z wyniku mogli być również bytomscy policjanci, którzy zajęli trzecie miejsce na podium, notując czas o 19 sekund słabszy od drużyny OSiR-u. Uczestnicy rywalizacji otrzymali pamiątkowe puchary i drobne upominki.