Wiadomości

Rybniccy policjanci najlepsi na Śląsku

Data publikacji 21.05.2012

Drużyna rybnikich policjantów po raz kolejny zdobyła Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Policjanci odnieśli zwycięstwo podczas Mistrzostw Śląska w piłce siatkowej, które odbyły się w Będzinie.

Drużyna rybnikich policjantów po raz kolejny zdobyła Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Policjanci  zwyciężyli w Mistrzostwach Śląska w piłce siatkowej, które odbyły się w Będzinie.
Najlepszym rozgrywającym turnieju został zawodnik rybnickiej komendy Przemysław Kurek, który odebrał nagrodę z rąk Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji mł.insp. Zbigniewa Klimusa oraz współorganizatora turnieju przedstawiciela Prezydenta Będzina.
W dniach 17-18 maja 2012 roku w Będzinie odbyły się mistrzostwa Śląska o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach w piłce siatkowej, w którym wzięło udział 11 drużyn z całego Śląska. Po raz kolejny na najwyższym stopniu podium stanęli policjanci z Rybnika, którzy podczas tego turnieju nie stracili nawet seta. Policjanci z rybnickiej komendy grając w składzie Marek Budzik, Leszek Germel, Sławomir Gawełek, Paweł Ścibiorski, Przemysław Kurek, Filip Wiśniewski, Tomasz Bacheń, Damian Masiubański, Radosław Piotrowski, pokonali kolejno reprezentacje SPAT Katowice, KMP Gliwice, KPP Cieszyn, KMP Jastrzębie Zdrój by w finale spotkać się z drużyną OPP Katowice. Po zaciętej i wyrównanej walce, set końcowy zakończył się wynikiem 32:30 z końcowego zwycięstwa mogli się cieszyć nasi policjanci. Dodatkowo najlepszym rozgrywającym turnieju został zawodnik naszej komendy Przemysław Kurek, który odebrał nagrodę z rąk współorganizatora turnieju przedstawiciela Urzędu Miasta w Będzinie.