Wiadomości

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Data publikacji 30.03.2012

W Zespole Szkół nr 3 w Wodzisławiu Śląskim odbył się wczoraj Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatowym. W eliminacjach wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu powiatu wodzisławskiego. Zwycięzcy odbierali puchary i nagrody z rąk Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysława Kieca.

Turniej składał się z trzech etapów:

etap I – część pisemna (test składający się z 25 pytań)

etap II - sprawdzenie wiedzy z zakresu pomocy przedmedycznej

etap III - część sprawnościowa (jazda rowerem po wyznaczonym torze)

Najlepsze ze szkół podstawowych okazały się drużyny z: SP Godów, II miejsce SP nr 17 z Wodzisławia Śląskiego i na III miejscu SP nr 2 z Pszowa

W klasyfikacji indywidualnej:

I miejsce Jakub Kubicki - SP Godów

II miejsce Krzsztof Stryrnol - SP nr 8 Wodzisław Śląski

III miejsce Krystian Firla - SP Skrbeńsko

Drużynowo najlepsi byli uczniowie z Gimnazjum w: Gołkowicach, na II miejscu Pszów a III miejsce zająło Gimnazjum 1 z Wodzisławia.

Indywidualnie: na I miejscu uplasował się  Wojciech Tomas - Gim. Gołkowice, II miejsce zajęła Patrycja Stukator - Gołkowice i III miejsce należało do Szymona Rytlik z Pszowa.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, medale, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które otrzymali z rąk Prezydenta Miasta Wodzisław Śląski Pana Mieczysława Kieca.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów!

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 13.34 MB)