Brązowy medal dla policjanta z Jastrzębia

Data publikacji 17.09.2013

Starszy posterunkowy Dariusz Wendt zdobył brązowy medal na XIII Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Masters w Judo. Policjant ten na co dzień pełni służbę w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

W mistrzostwach, które w ubiegłą sobotę odbyły się w Sobótce koło Wrocławia, wzięli udział zawodnicy z Czech, Słowacji, Niemiec, Węgier i Polski. W zawodach uczestniczyło około 150 osób, które walczyły ze sobą w różnych kategoriach wagowych i wiekowych. Starszy posterunkowy Dariusz Wendt walczył z zawodnikami w przedziale wiekowym od 35 do 40 lat, w wadze ciężkiej. Na sześć stoczonych walk, jastrzębski policjant wygrał cztery z nich, co pozwoliło mu uplasować się na trzecim miejscu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć sportowych!