Patrol Roku 2013

Data publikacji 15.07.2013

Rozpoczęły się wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji „Turniej Par Patrolowych PATROL ROKU 2013”. W szranki stanęło 39 par patrolowych reprezentujących wszystkie jednostki naszego garnizonu. Najlepsi pojadą na finał ogólnopolski, który odbedzie się we wrześniu w Słupsku.

78 policjantów, na co dzień patrolujących nasze ulice, stanęło do rywalizacji w rozgrywanym w obiektach katowickiej szkoły policji turnieju par patrolowych. Reprezentanci wszystkich komend miejskich i powiatowych policji oraz oddziału i samodzielnych pododdziałów prewencji, rywalizują w czterech konkurencjach. Dzisiaj policjanci mogą się sprawdzić na torze przeszkód oraz w konkurencji taktyk i technik interwencji. Jutro przeprowadzony zostanie test wiedzy oraz strzelanie.

Zwycięzcy turnieju otrzymają puchary i cenne nagrody, będą także reprezentować nasz garnizon na zawodach ogólnopolskich, które odbędą się w dniach 25 - 27 września w Szkole Policji w Słupsku.