Policja Śląska

Aktualności

Ankieta

Statystyki

20.08.2014
Rozboje2
Kradzieże76
Wypadki drogowe8
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach8
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący21
19.08.2014
Rozboje0
Kradzieże64
Wypadki drogowe9
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach10
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący20
18.08.2014
Rozboje4
Kradzieże100
Wypadki drogowe6
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach5
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący65
17.08.2014
Rozboje4
Kradzieże28
Wypadki drogowe4
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach4
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący19
16.08.2014
Rozboje6
Kradzieże42
Wypadki drogowe8
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach14
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący35

Polecamy

BezNuda na wakacjach

Ważne skróty

Nie odwracaj wzroku
Rok pieszego 2014
Stop agresji drogowej
WRD Facebook
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Infolinia dla turystów zagranicznych
Konferencja - praca ludzka jako przedmiot handlu

Najczęściej czytane

 1. Tragiczny wypadek w Chwostku. Nie żyje młoda kobieta

  Lublinieccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przebieg tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj w miejscowości Chwostek. Kierujący audi uderzył w budynek mieszkalny. W wypadku zginęła 24-letnia kobieta. Ranny kierowca został przewieziony do szpitala.

 2. Śmiertelny wypadek przy De Gaulle'a

  Dzisiaj po 10.00 na skrzyżowaniu ulicy Roosevelta z ulicą De Gaulle'a doszło do wypadku drogowego. W wyniku potrącenia przez samochód ciężarowy śmierć poniosła 50-letnia kobieta. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci oraz pozostałe służby ratunkowe. Ruch z ulicy Roosevelta w kierunku ulicy De Gaulle'a został zamknięty.

 3. Poszukujemy zaginionego Zbigniewa Grynik

  Zabrzańscy policjanci poszukują 49-letniego Zbigniewa Grynik. 11 serpnia wyszedł on z domu i prawdopodobnie odjechał samochodem marki Fiata Brava. Rodzinie przekazał informację z której może wynikać, że ma zamiar popełnić samobójstwo.

 4. Tragiczny wypadek na autostradzie w Łanach

  Policjanci z Gliwic wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na autostradzie A4 w Łanach. W zdarzeniu zginął 30 - letni mężczyzna.

 5. Wypadek na Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego

  Bytomscy śledczy wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło na Alei Jana Nowaka Jeziorańskiego w Bytomiu. W wyniku czołowego zderzenia bmw i forda, rannych zostało 7 osób.

 6. Nowy zastępca katowckiej "czwórki"

  Komendant Miejski Policji w Katowicach inspektor Paweł Szeląg uroczyście wprowadził nowego zastępcę komendanta komisariatu w Piotrowicach. Od dzisiaj obowiązki na tym stanowisku pełni nadkomisarz Rafał Bukowiec.

 7. Śmiertelny wypadek na DK 78 (mapa)

  37-letni mężczyzna zginął w wypadku na drodze krajowej nr 78, w pobliżu Żerkowic. Samochód, którym podróżował, uderzył w ciężarówkę. Zawierciańscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 8. Więzień, który napadł na sklep w Ciasnej zatrzymany

  Lublinieccy policjanci zatrzymali więźnia, który dzisiaj rano napadł na sklep w miejscowości Ciasna. Mężczyzna wykonywał prace interwencyjne na terenie gminy. Napastnik trzonkiem siekiery zaatakował ekspedientki, żądając wydania pieniędzy. Ranne kobiety trafiły do szpitala, a agresor do policyjnego aresztu.

 9. Podziękowania za wzorową postawę

  Komendant Powiatowy Policji w Lublińcu wraz z Burmistrzem Miasta podziękowali za odwagę i wzorową postawę obywatelską mieszkańcom. Kilka dni temu udaremnili oni podpalenie stacji benzynowej. Obezwładnili także podpalacza, który dzięki nim nie uniknie odpowiedzialności.

 10. Stalowa belka przebiła dach supermarketu

  Śledczy wyjaśniają okoliczności wczorajszego zdarzenia, do którego doszło na terenie budowy hotelu w Mikołowie. Podczas prac montażowych z dachu budynku spadła stalowa belka, która przebijając dach sąsiedniego supermarketu, spadła na halę sprzedaży.