KMP Bielsko-Biała: Pijany kierowca został zatrzymany - Nie reagujesz - akceptujesz! - Policja Śląska

Nie reagujesz - akceptujesz!

KMP Bielsko-Biała: Pijany kierowca został zatrzymany

Dzięki informacji przekazanej przez świadka, dzielnicowi z komisariatu I zatrzymali pijanego kierowcę. Badanie alkomatem wykazało, że 29-latek kierujący fiatem doblo miał we krwi przeszło 2 promile alkoholu...

Dzięki informacji przekazanej przez świadka, dzielnicowi z komisariatu I zatrzymali pijanego kierowcę. Badanie alkomatem wykazało, że 29-latek kierujący fiatem doblo miał we krwi przeszło 2 promile alkoholu. Za jazdę „na podwójnym gazie” grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Dzisiaj w samo południe oficer dyżurny otrzymał informację o pijanym kierowcy fiata. Mężczyzna przyjechał na stację paliw w centrum miasta, gdzie kupił piwo. Ledwo trzymając się na nogach wsiadł z powrotem do samochodu i ruszył w dalszą podróż. Informacje przekazane przez świadka, przyczyniły się do zatrzymania sprawcy. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik przeszło 2 promili alkoholu. Mężczyzna stracił już prawo jazdy, a za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz do 2 lat więzienia.