KMP Zabrze: Odzyskali pluszaki - Nie reagujesz - akceptujesz! - Policja Śląska

Nie reagujesz - akceptujesz!

KMP Zabrze: Odzyskali pluszaki

Dzięki telefonicznej informacji anonimowej osoby, policjanci zatrzymali 24-letniego zabrzanina, który wraz z jeszcze jednym sprawcą ukradł ze sklepu nocnego pluszowe zabawki. Mężczyzna został zatrzymany po krótkim pościgu...

Dzięki telefonicznej informacji anonimowej osoby, policjanci zatrzymali 24-letniego zabrzanina, który wraz z jeszcze jednym sprawcą ukradł ze sklepu nocnego pluszowe zabawki. Mężczyzna został zatrzymany po krótkim pościgu, a skradzione rzeczy zostały odzyskane. Sprawcy grozi teraz do 5 lat więzienia.

 

Do kradzieży pluszaków doszło wczoraj po godzinie 22.30 w sklepie przy ulicy Klonowej. Świadek chcący pozostać anonimowym, powiadomił dyżurnego policji o zdarzeniu, rysopisie sprawców oraz kierunku ich ucieczki. Reszta sprawy należała już wyłącznie do mundurowych. Zlecenie interwencji mundurowym z jedynki, szybkie działanie i efekt końcowy w postaci zatrzymania jednego ze sprawców i odzyskania pluszaków. Zatrzymany 24-latek trafił do policyjnego aresztu. Dziś będą wykonywane z nim czynności procesowe. Mundurowi ustali także personalia drugiego ze sprawców, którym jest 19-letni zabrzanin. Prowadzący sprawę policjanci zapewniają, że jego zatrzymanie to tylko kwestia czasu.