KMP Katowice: Zatrzymanie dilera - Nie reagujesz - akceptujesz! - Policja Śląska

Nie reagujesz - akceptujesz!

KMP Katowice: Zatrzymanie dilera

Kolejne celne uderzenie w handlarzy narkotyków mają policjanci z katowickiego wydziału antynarkotykowego. Informacja przekazana przez mieszkańców Kostuchny doprowadziła do zatrzymania 20-letniego dilera...

Kolejne celne uderzenie  w handlarzy narkotyków mają policjanci z katowickiego wydziału antynarkotykowego. Informacja przekazana przez mieszkańców Kostuchny doprowadziła do zatrzymania 20-letniego dilera. Policjanci znaleźli przy nim prawie pół kilograma przygotowanej do sprzedaży marihuany. 

 

W poniedziałek mieszkańcy Kostuchny przekazali informację o młodzieży, która spotyka się w rejonie garaży przy ulicy Boya Żeleńskiego i handluje narkotykami. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zorganizowali zasadzkę. Na efekty nie czekali długo. Gdy przy jednym z garaży pojawił się młody mężczyzna, antynarkotykowi wkroczyli do akcji. 20-letni mieszkaniec Katowic trafił do policyjnego aresztu. Znaleziono przy nim plastikowe pudełko, w którym było 0,5 kg przygotowanej do sprzedaży marihuany. Każda dilerska działka zapakowana była w gazetę. Śledczy ustalają jak długo zatrzymany 20-latek zajmował się nielegalnym procederem i komu sprzedawał narkotyki.