KPP Myszków: Mieszkańcy zareagowali na złodzieja - Nie reagujesz - akceptujesz! - Policja Śląska

Nie reagujesz - akceptujesz!

KPP Myszków: Mieszkańcy zareagowali na złodzieja

Myszkowscy policjanci zatrzymali 45- latka, który skradł przęsło ogrodzeniowe z terenu jednej ze szkół. Do szybkiego zatrzymania złodzieja, doszło dzięki mieszkańcom miasta, którzy widząc mężczyznę przewożącego rowerem metalowe przęsło, zareagowali...

Myszkowscy policjanci zatrzymali 45- latka, który skradł przęsło ogrodzeniowe z terenu jednej ze szkół. Do szybkiego zatrzymania złodzieja, doszło dzięki mieszkańcom miasta, którzy widząc mężczyznę przewożącego rowerem metalowe przęsło, zareagowali i powiadomili policję. Za kradzież przyjdzie złodziejowi odpowiedzieć przed sądem.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 14.00 w Myszkowie przy ulicy Sikorskiego. Dyżurny myszkowskiej komendy przyjął zgłoszenie, że z terenu szkoły zostało skradzione metalowe przęsło ogrodzeniowe. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że złodziej przewozi łup rowerem. Podczas patrolowania pobliskich ulic, mieszkańcy przekazali funkcjonariuszom, że przed chwilą widzieli mężczyznę jadącego z przęsłem ulicą 1 Maja. Mundurowi natychmiast udali się w ten rejon i zatrzymali złodzieja, zanim zdążył sprzedać przęsło na złom. Sprawcą okazał się 45-letni myszkowianin. Skradzione przęsło wróciło już na teren szkoły, a złodziej i tak będzie musiał odpowiedzieć za to przed sądem.

 

W tym przypadku mieszkańcy spisali się „na medal”! Złodziej nie uniknie odpowiedzialności.