Piekarska policjantka nominowana w plebiscycie "Osobowość Roku 2020" - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

Piekarska policjantka nominowana w plebiscycie "Osobowość Roku 2020"

Data publikacji 29.04.2021

Mundurowa z piekarskiej komendy została nominowana w plebiscycie Dziennika Zachodniego „Osobowość Roku 2020” w kategorii Działalność społeczna i charytatywna. Mł. asp. Aleksandra Zydyk na co dzień zajmuje się profilaktyką młodzieży i dzieci. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich po raz kolejny została nominowana, w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna”.
mł. asp. Aleksandra Zydyk służbę w piekarskiej jednostce pełni od 10 lat. Aktualnie swoje obowiązki wykonuje na stanowisku profilaktyka do spraw społecznych. Policjantka ściśle współpracuje z wieloma miejscowymi instytucjami. Odpowiedzialna jest między innymi za organizację pikników rodzinnych, debat, kursów samoobrony oraz zajęć tanecznych ZUMBA na terenie MOSiR w ramach programu "Sport wzbogaca-nałóg zatraca". Zawsze chętna do pomocy i współpracy. Za mł. asp. Aleksandrą Zydyk setki spotkań z młodzieżą i seniorami, podczas których nie brakuje poruszania istotnych kwestii dotyczących bezpieczeństwa. To już kolejna nominacja policjantki do tytułu „Osobowość Roku”, bowiem w 2017 roku znalazła się w gronie laureatów poszczególnych kategorii w swoim mieście.

 

Kandydaci zostali podzieleni na 5 kategorii: Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes, Nauka oraz Polityka, Samorządność i społeczność lokalna. Tytuły te przyznawane są głosami Czytelników. Głosowanie będzie trwało do 25 maja 2021 roku.

Wszyscy, którzy chcą oddać głos na mł. asp. Aleksandrę Zydyk, zachęcamy do odwiedzenia strony: Wybierz Osobowość Roku w kategorii Działalność społeczna i charytatywna

Szczegóły głosowania można znaleźć pod adresem: www.dziennikzachodni.pl/osobowosc.

Gratulujemy, życzymy sukcesów i trzymamy kciuki!

 

Infografika prezentująca nominację mł. asp. Aleksandry Zydyk w plebiscycie "Osobowość Roku 2020".