Policja Śląska

Aktualności

Statystyki

18.09.2014
Rozboje1
Kradzieże65
Wypadki drogowe8
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach10
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący25
17.09.2014
Rozboje2
Kradzieże82
Wypadki drogowe8
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach8
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący33
16.09.2014
Rozboje1
Kradzieże72
Wypadki drogowe11
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach18
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący54
15.09.2014
Rozboje1
Kradzieże75
Wypadki drogowe7
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach11
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący30
14.09.2014
Rozboje2
Kradzieże32
Wypadki drogowe2
Zabici w wypadkach2
Ranni w wypadkach0
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący55

Polecamy

Ważne skróty

Nie odwracaj wzroku
Rok pieszego 2014
Stop agresji drogowej
WRD Facebook
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Infolinia dla turystów zagranicznych
Konferencja - praca ludzka jako przedmiot handlu
Czy jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem?

Najczęściej czytane

 1. Najlepszy dzielnicowy w garnizonie śląskim

  Znamy już wyniki wojewódzkiego etapu VII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów “Dzielnicowy Roku 2014". Najlepszym dzielnicowym w naszym garnizonie został policjant z komendy w Piekarach Śląskich asp. Tomasz Pleban. Będzie on reprezentował nasze województwo w zawodach ogólnopolskich.

 2. Dzielnicowy Roku 2014

  Rozpoczął się wojewódzki finał VII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów “Dzielnicowy Roku 2014". W szranki stanęło 64 zawodników, reprezentujących wszystkie jednostki naszego garnizonu. Najlepsi pojadą na finał ogólnopolski, który odbędzie się w dniach 13-15 października w Szkole Policji Katowicach.

 3. Bez prawa jazdy spowodował tragiczny wypadek

  24-letni kierowca fiata, który podczas wyprzedania uderzył w jadącego z naprzeciwka forda fokusa, nie miał prawa jazdy. W wypadku, do którego doszło dzisiaj rano na trasie S1 w rejonie Mierzęcic zginął 21-letni kierowca fokusa. Będzińscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia. .

 4. Spokojnie podczas rozgrywek Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej w Katowicach

  Katowiccy policjanci zabezpieczali wczoraj mecz Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, pomiędzy reprezentacjami Polski i Iranu, który był transmitowany na telebimie w strefie kibica katowickiego Spodka oraz mecz rozgrywany w hali pomiędzy Rosją i Niemcami. Policjanci dbali o bezpieczeństwo kibiców, którzy w liczbie prawie 6 tysięcy zgromadzili się w rejonie obiektu sportowego. W związku z imprezą nie odnotowano żadnych incydentów.

 5. Porady dla kibiców wybierających się do Spodka

  W weekend w katowickim Spodku rozegrane zostaną półfinałowe i finałowe mecze Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Nad bezpieczeństwem kibiców i mieszkańców cały czas czuwają policjanci ze wszystkich służb. Wszystkich miłośników sportowych wydarzeń, wybierających się do Spodka i strefy kibica, pragniemy poinformować o wskazówkach bezpiecznego i sprawnego dotarcia na miejsce.

 6. Policjanci odnaleźli zaginioną 12-latkę

  Dziewczynkę odnaleziono około godziny 13.00. Przebywała w mieszkaniu znajomych.

 7. Trwają poszukiwania Kazimiery Kamińskiej

  Policjanci w Sosnowcu w dalszym ciągu poszukują zaginionej Kazimiery Kamińskiej. Zakończone wzmożone działania, które trwały od piątkowej nocy do niedzielnego popołudnia, nie zamykają sprawy poszukiwawczej. Pomogły one jedynie wykluczyć możliwość przebywania zaginionej na wskazanym terenie. W RAZIE SPOTKANIA KOBIETY PROSIMY O PILNY KONTAKT POD NUMER TELEFONU 997 I POMOC DLA ZAGINIONEJ.

 8. Policjantka z Sosnowca najlepsza w kraju w Ju-Jitsu Fighting

  W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów Ju-Jitsu Fighting, Ne-Waza, Duo System, które były jednocześnie eliminacjami do tegorocznych Mistrzostw Świata. Na zaplanowanych na listopad w Paryżu zmaganiach najlepszych światowych zawodników będziemy mieli swoją reprezentantkę. Policjantka z komisariatu I w Sosnowcu po raz ósmy z rzędu zdobyła mistrzowskie złoto w swojej kategorii wagowej.

 9. Tragiczny wypadek w Kłobucku

  Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w Kłobucku. Leżący na jezdni 32-latek został potrącony przez kierującą seatem cordobą. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

 10. Drogówka na zawodach strongmenów

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego uczestniczyli w sportowych zmaganiach strongmenów, które odbyły w Parku Hallera. Jedną z niestandardowych dyscyplin było przepychanie przez siłaczy radiowozu drogówki. Prędkość, z jaką się poruszał, mierzył policyjny radar.