Policja Śląska

Aktualności

Statystyki

20.10.2014
Rozboje5
Kradzieże71
Wypadki drogowe10
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach13
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący29
19.10.2014
Rozboje5
Kradzieże39
Wypadki drogowe13
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach18
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący29
18.10.2014
Rozboje5
Kradzieże39
Wypadki drogowe13
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach18
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący29
16.10.2014
Rozboje2
Kradzieże82
Wypadki drogowe8
Zabici w wypadkach1
Ranni w wypadkach13
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący21
15.10.2014
Rozboje3
Kradzieże61
Wypadki drogowe6
Zabici w wypadkach0
Ranni w wypadkach6
Zatrzymani nietrzeźwi kierujący22

Polecamy

Konferencja - użycie broni

Ważne skróty

Nie odwracaj wzroku
Rok pieszego 2014
Stop agresji drogowej
WRD Facebook
Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie
Konferencja - praca ludzka jako przedmiot handlu
Czy jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem?
Handel ludźmi - infolinia

Najczęściej czytane

 1. Generał nagrodził policjantów za wybitne zasługi

  Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Krzysztof Jarosz nagrodził dzisiaj policjantów naszego garnizonu. 238 mundurowych otrzymało nagrody pieniężne za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych i ponadprzeciętne zaangażowanie w służbie. Natomiast 11 członkom kierownictwa - komendantom i naczelnikom – generał, za wybitne zasługi, podwyższył dodatki służbowe.

 2. Śląscy dzielnicowi najlepsi!

  Zakończyła się rywalizacja najlepszych dzielnicowych w kraju. Reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zajęła drużynowo pierwsze miejsce, st. sierż. Michał Górny, na co dzień pełniący służbę w Chorzowie był drugi w klasyfikacji indywidualnej. Nagrody wręczył Komendant Główny policji generalny inspektor Marek Działoszyński.

 3. Tragiczny wypadek w Strzyżowicach

  Będzińscy policjanci ustalają okoliczności i przyczyny śmiertelnego wypadku, do którego doszło dzisiaj rano na drodze wojewódzkiej nr 913 w Strzyżowicach. Z nieustalonych dotychczas przyczyn 35-letni kierowca audi zjechał na lewy pas ruchu, a następnie uderzył w jadącego z przeciwka dostawczego volkswagena. W wyniku obrażeń doznanych w skutek czołowego zderzenia pojazdów, kierowca audi zmarł.

 4. Śmiertelny wypadek na obwodnicy Bytomia

  Bytomscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na obwodnicy Bytomia. W zdarzeniu zginął 37-letni kierowca skody.

 5. Śmiertelny wypadek w Miasteczku Śląskim

  Tarnogórscy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku. Do zdarzenia doszło wczoraj przed 16.00 w Miasteczku Śląskim. W wyniku zderzenia osobowego seata z autobusem komunikacji miejskiej zginął 34-letni kierowca osobówki, a cztery inne osoby zostały ranne.

 6. Policjanci uratowali skatowanego 18-latka

  Sześciu napastników dotkliwie pobiło przypadkowo spotkanego młodego mężczyznę. Policjanci z patrolu szybko ustalili i zatrzymali sprawców w wieku od 17-21 lat. Nie wiadomo, jaki byłby koniec zdarzenia, gdyby nie natychmiastowa reakcja i pomoc policjantów z przejeżdżającego patrolu...

 7. Poszukiwany sprawca napadu

  Policjanci z Zawiercia poszukują sprawcy napadu na placówkę bankową. Do zdarzenia doszło 10 września tego roku w Ogrodzieńcu. Na podstawie zeznań świadków powstał portret pamięciowy bandyty. Osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości prosimy o pilny kontakt.

 8. Poszukiwany sprawca napadu na sklep

  Chorzowscy policjanci poszukują świadków napadu na sklep przy ulicy Mazurskiej, do którego doszło 23 września br. Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia lub rozpoznają sprawcę na prezentowanych zdjęciach.

 9. Misja nie dla każdego

  Dzielnicowy z Żor asp.szt. Robert Zalewa jest jednym z polskich policjantów, który pomyślnie przeszedł żmudną procedurę kwalifikacyjną i wyjechał na misję pokojową do Kosowa. Mimo, że od jego powrotu upłynęło już kilka miesięcy wspomnienia o bałkańskiej przygodzie pozostają wciąż żywe.

 10. Śmiertelne potrącenie

  Policjanci z Tychów wyjaśniają szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem na ulicy Sikorskiego. W zdarzeniu zginęła 61-letnia kobieta.