Komendant nagrodził policjantów - Policja autostradowa - Policja Śląska

Policja autostradowa

Komendant nagrodził policjantów

Śląski Komendant Wojewódzki Policji nagrodził policjantów, którzy wyróżnili się swoim zaangażowaniem w codziennej służbie. Wzorowe wykonywanie przez nich obowiązków i zdecydowane działania zaowocowały ujęciem sprawców wielu przestępstw.

Śląski Komendant Wojewódzki Policji nagrodził policjantów, którzy wyróżnili się swoim zaangażowaniem w codziennej służbie. Wzorowe wykonywanie przez nich obowiązków i zdecydowane działania zaowocowały ujęciem sprawców wielu przestępstw. Wyróżnieni stróże prawa odebrali nagrody pieniężne i gratulacje.

 

Dzisiaj w rotundzie Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się uroczystość, w trakcie której Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Krzysztof Jarosz pogratulował i wręczył nagrody pieniężne wyróżniającym się policjantom. Wśród wyróżnionych znaleźli się stróże prawa z wydziałów kryminalnego oraz konwojowego i policji sądowej komendy wojewódzkiej, oddziałów prewencji w Katowicach i Bielsku-Białej, komisariatu autostradowego oraz komend w Bielsku-Białej, Zabrzu, Gliwicach i Chorzowie. Łącznie nagrodzono 24 policjantów. Szef śląskiej policji docenił ich profesjonalizm i zaangażowanie, które przyczyniło się do sukcesów w sprawach dotyczących zwalczania przestępczości wśród pseudokibiców, zaowocowało także zatrzymaniami na gorącym uczynku sprawców kradzieży rozbójniczych, handlarzy narkotyków oraz poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania obywatela Królestwa Niderlandów. W uroczystości poza kierownictwem komendy wojewódzkiej i nagrodzonymi policjantami udział wzięli ich przełożeni.