Nie reagujesz - akceptujesz!

KPP Tarnowskie Góry: Zatrzymani dzięki reakcji mieszkańca

Dzisiaj w nocy policjanci z Tarnowskich Gór zatrzymali trzech sprawców włamań do garaży. Do wpadki złodziei w dużym stopniu przyczyniła się informacja przekazana przez jednego z mieszkańców za co DZIĘKUJEMY. Sprawcom grozi nawet 10-letni pobyt w więzieniu

Dzisiaj w nocy policjanci z Tarnowskich Gór zatrzymali trzech sprawców włamań do garaży. Do wpadki złodziei w dużym stopniu przyczyniła się informacja przekazana przez jednego z mieszkańców za co DZIĘKUJEMY. Sprawcom grozi nawet 10-letni pobyt w więzieniu.

 

Jeden z mieszkańców zadzwonił do dyżurnego policji w Tarnowskich Górach informując o osobach, które mogły dokonać włamania. Natychmiast stróże prawa pojechali w miejsce gdzie mieli przebywać potencjalni złodzieje. Mężczyźni na widok radiowozu byli zaskoczeni ale podjęli próbę ucieczki. Krótki pościg zakończył się w zaroślach zatrzymaniem trzech uciekinierów. Jak się okazało przestępcy kilka minut wcześniej przy ulicy Rozpłochowskiej w Lasowicach włamali się do trzech garaży. Z pomieszczeń skradli różnego rodzaju sprzęt znajdujący się wewnątrz nich. Teraz trzej panowie po trzydziestce mogą spędzić w więzieniu nawet 10 lat.