XIV Bieg Przełajowy im. sierż. Grzegorza Załogi - Policja i sport - Policja Śląska

Policja i sport

XIV Bieg Przełajowy im. sierż. Grzegorza Załogi

Uprzejmie informujemy, że Wydział Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach realizując Kalendarz Imprez Sportowych na rok 2017 w dniu 5 października 2017 r. organizuje Ogólnopolskie Mistrzostwa Policji w XIV Biegu Przełajowym im. sierż. Grzegorza Załogi HUTKI – KANKI. Zawody odbędą się na terenie duktów leśnych zlokalizowanych w pobliżu campingu im. sierż. Grzegorza Załogi w miejscowości Hutki – Kanki, gmina Łazy, powiat zawierciański.

Uwaga! Po raz pierwszy w tym roku wrowadzona została obowiązkowa rejestracja elekroniczna do zawodów. Zgłaszać można się do dnia 02 października 2017 roku na stronie https://bgtimesport.pl/zawody/bieg/id/256

Dodatkowo zawodnicy (funkcjonariusze i pracownicy policji) garnizonu śląskiego biorący udział w biegu w ramach służby/pracy winni zostać pisemnie zgłoszeni do udziału w zawodach. Zgłoszenia te proszę przesłać do Wydziału Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach w terminie do 02 października 2017 r.

Organizator nie przewiduje opłaty startowej, zakwaterowanie i wyżywienie we własnym zakresie.

Dodatkowe informacje w sprawie zawodów w Wydziale Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach można uzyskać pod numerem telefonu 851 1761.