Świąteczne spotkanie kierownictwa z policyjną orkiestrą - Orkiestra - Policja Śląska

Świąteczne spotkanie kierownictwa z policyjną orkiestrą

Dzisiaj w siedzibie Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyło się spotkanie opłatkowe. Na przedświątecznej uroczystości gościł Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. Krzysztof Justyński oraz jego zastępcy insp. Roman Rabsztyn oraz podinsp. Mariusz Krzystyniak. Kierownictwo oraz muzycy z orkiestry złożyli sobie świąteczne i noworoczne życzenia.

Gości na spotkaniu przywitał Kapelmistrz Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach st. asp. Waldemar Skotarski, który następnie złożył w imieniu członków orkiestry oraz własnym życzenia zaproszonym gościom. Głos zabrał również Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. Krzysztof Justyński, który pogratulował orkiestrze dotychczasowych osiągnięć oraz złożył świąteczne życzenia w imieniu kierownictwa Śląskiego Garnizonu Policji. W spotkaniu wzięli również udział byli i obecni przełożeni policyjnych muzyków, jak również osoby na co dzień współpracujące z orkiestrą. Na zaproszonych gości poza życzeniami czekał również specjalnie przygotowany świąteczny poczęstunek.

W związku z zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia policyjna orkiestra życzy wszystkim zdrowych, pogodnych i spędzonych w rodzinnej atmosferze świąt.