Wypadek na obwodnicy miasta - apelujemy o ostrożność! - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

Wypadek na obwodnicy miasta - apelujemy o ostrożność!

Data publikacji 08.07.2019

Jastrzębscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu Drogi Głównej Południowej z ulicą Połomską i Podgórną. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych dwie osoby trafiły do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Apelujemy o ostrożność i dostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków! Dobre warunki, pogodna i słoneczna aura mogą uśpić naszą czujność!

Do wypadku doszło w sobotę, około godziny 21.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów z jastrzębskiej drogówki wynika, że 64-letnia kierująca renault megane, jadąc ulicą Podgórną od Połomi przejechała skrzyżowanie nie ustępując pierwszeństwa prawidłowo jadącemu Drogą Główną Południową 22-letniemu kierowcy passata. W wyniku zderzenia tych pojazdów, do szpitala przewieziono 45-letnią pasażerkę renault oraz 21-letnią pasażerkę volkswagena. Jastrzębscy policjanci wyjaśniają teraz szczegółowe przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Apelujemy o ostrożność i dostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków! Dobra, słoneczna aura może uśpić czujność nie tylko zmotoryzowanych, ale i pieszych, którzy również powinni szczególnie zadbać o swoje bezpieczeństwo.

 

  • Zdjęcie kolorowe. Przedstawiające miejsce zdarzenia drogowego.
  • Zdjęcie kolorowe. Przedstawiające uszkodzony pojazd.
  • Zdjęcie kolorowe. Przedstawiające uszkodzony pojazd.
  • Zdjęcie kolorowe. Przedstawiające miejsce zdarzenia.
  • Zdjęcie kolorowe. Przedstawiające miejsce zdarzenia.
  • Zdjęcie kolorowe. Przedstawiające uszkodzony pojazd.