Ukradł pieniądze z probostwa. Publikujemy wizerunek sprawcy - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

Ukradł pieniądze z probostwa. Publikujemy wizerunek sprawcy

Data publikacji 18.04.2019

Mikołowscy policjanci poszukują mężczyzny, który jest podejrzewany o kradzież pieniędzy z probostwa Parafii NSPJ w Wyrach. Do kradzieży doszło 5 marca 2019 r. około 11.20. Sprawca został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Mikołowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło we wtorek 5 marca tego roku około 11.20 w Wyrach. Na probostwo Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa wszedł mężczyzna, który przedstawił się jako pracownik kurii. Wykorzystując chwilę nieuwagi gospodyni, mężczyzna skradł znalezione na probostwie pieniędze. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy widocznego na zdjęciach, prosimy o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie pod numerem całodobowego telefonu: 32 73 77 255 (200) lub 112, e-mail: komendant@mikolow.ka.policja.gov.pl, bądź z prowadzącym postępowanie pod nr 32 73 77 331. Gwarantujemy anonimowość.