Uroczyste pożegnanie Komendanta Roberta Trzupka - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

Uroczyste pożegnanie Komendanta Roberta Trzupka

Data publikacji 15.04.2019

Dzisiaj odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie inspektora Roberta Trzupka. W wydarzeniu uczestniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn oraz wielu zaproszonych gości. Komendant podziękował mundurowym i pracownikom cywilnym za wieloletnią współpracę i wzorowe pełnienie obowiązków służbowych.

Uroczyste pożegnanie dotychczasowego komendanta odbyło się w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie. Podczas uroczystości przebiegającej zgodnej z ceremoniałem policyjnym, I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn podziękował odchodzącemu na emeryturę inspektorowi Robertowi Trzupkowi za trud i poświęcenie związane z wieloletnią służbą.
Podziękowania za dobrą współpracę i rzetelną służbę na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie Jaworzna, odchodzącemu na emeryturę komendantowi złożył również Prezydent Miasta Jaworzna Pan Paweł Silbert. Komendant Robert Trzupek podziękował wszystkim policjantkom, policjantom oraz pracownikom cywilnym za profesjonalną i pełną poświęcenia służbę, która przyczyniła się do sukcesywnego ograniczania przestępczości i wzrostu społecznego zaufania do naszej formacji.
Życzymy odchodzącemu na emeryturę komendantowi przede wszystkim zdrowia, szczęścia, energii życiowej i spełnienia marzeń. Niech kolejne lata obfitują w spokój oraz dalszą realizację celów, pasji i życiowych marzeń.