Policjanci na powiatowych targach pracy - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

Policjanci na powiatowych targach pracy

Data publikacji 08.02.2019

Mikołowska policja wzięła udział w III Powiatowych Targach Edukacji i Pracy, które odbyły się w hali MOSiR w Łaziskach Górnych. Pracownicy komendy zachęcali zainteresowane osoby do wstąpienia w szeregi Policji. Mundurowi i przedstawiciel kadr udzielali kandydatom wskazówek dotyczących rekrutacji do służby oraz odpowiadali na zadawane pytania.

Wczoraj od godz. 9:00-14:00 w hali sportowej MOSiR w Łaziskach Górnych, odbyły się kolejne już Targi Edukacji i Pracy. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie. Mikołowską jednostkę policji w imieniu komendanta powiatowego, reprezentował jego zastępca nadkom. Dariusz Waligóra. Podczas targów, mikołowscy mundurowi oraz specjalista zespołu kadr z mikołowskiej komendy, zachęcali uczestników do wstąpienia w szeregi policji. Reprezentanci komendy udzielali osobom zainteresowanym niezbędnych informacji oraz omawiali proces rekrutacji. Targi były okazją dla zainteresowanych, aby porozmawiać z mundurowymi i pracownikami komendy o charakterze ich pracy oraz zapoznać się z obowiązującymi wymaganiami stawianymi kandydatom do służby. Ponadto, na targach, swoje oferty przedstawiali również reprezentanci różnych branży i zawodów z terenu powiatu mikołowskiego. Przedsięwzięcie było także doskonałą okazją dla młodych ludzi stojących przed wyborem szkoły średniej, do zapoznania się z ofertą poszczególnych szkół z terenu powiatu.

Wszystkim chętnym kandydatom do służby w Policji przypominamy, że w każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiąca do godz. 18:00 w naszej komendzie pełnione są dyżury pracowników zespołu kadr i szkolenia, którzy udzielą wszystkich niezbędnych informacji w zakresie rekrutacji do Policji. Serdecznie zapraszamy!!!

Ładowanie odtwarzacza...