Wiadomości

Policjanci z Katowic pobiegli w półmaratonie

Data publikacji 08.10.2018

Siedmiu policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach wzięło wczoraj udział w PKO Silesia Półmaraton. Dystans 21 km ukończyli wszyscy mundurowi. St. sierż. Monika Nawrat z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach, w kategorii indywidualnej open kobiety, zajęła trzecie miejsce, zdobywając puchar i brązowy medal! Dystans 21 km pokonała w czasie 1:29:14. Serdecznie gratulujemy!

Wczoraj odbył się największy bieg uliczny na Śląsku PKO Silesia Marathon oraz Półmaraton. Trasa pólmaratonu obejmowała trzy miasta: Katowice, Siemianowice Śląskie oraz Chorzów. Liczyła 21 kilometrów i 97 metrów. Bieg rozpoczął się o 10.45 w Katowicach. Na uczestników Silesia Półmaratonu czekali kibice, którzy witali ich oklaskami i dopingowali do dalszej walki z dystansem. W tym wielkim sportowym święcie uczestniczyli policjanci, jednak nie tylko czuwając nad bezpieczeństwem zawodników i publiczności. Siedmiu policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach wzięło czynny udział w rywalizacji sportowej: