Policjanci nagrodzeni za udział w programie "Razem Bezpieczniej" - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

Policjanci nagrodzeni za udział w programie "Razem Bezpieczniej"

Data publikacji 09.02.2017

W Śląskim Urzędzie Wojewódzkim uhonorowano osoby zaangażowane w rządowy program "Razem Bezpieczniej". Wśród 30 wyróżnionych znalazło się czterech policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Uroczystość zorganizowano z okazji dziesięciolecia funkcjonowania programu.

W Śląskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczystość podsumowująca dziesięciolecie funkcjonowania rządowego programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem Bezpieczniej". W trakcie akademii wyróżnieni zostali przedstawiciele instytucji, które zaangażowane były w program w latach 2007-2015. Wśród 30 nagrodzonych znaleźli się policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach - mł.insp. Andrzej Trzciński - Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego, podinsp. Dawid Kaszuba - Naczelnik Wydziału Prewencji oraz policjanci z tych wydziałów podinsp. Włodzimierz Mogiła i podinsp. Adam Strzebińczyk. Wyróżnienia otrzymali także byli policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, którzy brali udział w realizacji programu - podinsp. w st. spocz. Dariusz Panas i nadkom. w st. spocz. Andrzej Machowski. 

Wręczający listy gratulacyjne i pamiątkowe statuetki Wicewojewodowie Jan Chrząszcz i Mariusz Trepka przypomnieli, że program "Razem Bezpieczniej" jest kontynuowany i za 11 dni mija termin składania aplikacji do kolejnej jego edycji, realizowanej w latach 2016-2017. Pełną relację z wydarzenia można znaleźć na stronie Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego